Nasır Solüsyonu
Bombax
Nzt 48

PES 2014

Ana Sayfa > Genel > PES 2014
PES 2014
 • Lisans:
 • Dil Desteği:
 • İşletim Sistemi:
 • Dosya Boyutu:
 • Üretici:
 • Eklenme Tarihi:
 • Ücretsiz
 • İngilizce
 • Win7/Vista/WinXP/Win...
 • Belirsiz
 • Konami
 • 23 Eylül 2013

PES 2014 İncelemesi

Toplam İndirme: 7.876

Konami'nin PES 2.014 futbol simülatörü yeni bir grafik motoru, revize fizik ve animasyonlar, geliştirilmiş oyun yapısı ve daha duyarlı kalecileri getiriyor. Her şeyden önce, ancak, olağanüstü stadyum atmosfer.

Yeni grafik motoru ve muhteşem bir atmosfer


Konami futbol sim yeni bir grafik motoru, sahip Akışkanlık özellikle oyuncu yakın çekimler için etkileyici ayrıntı sağlar,,. PES 2014 yüzleri daha rafine ve gerçekçi ve bazen hareketleri yavaş ve hantal görünür olmasına rağmen oyuncu animasyonları, daha kapsamlıdır.

Özellikle inandırıcı olan ses efektleri . PES 2014 yılında, stadyumda atmosfer sıcak ve seyirci rolü çok önemlidir: onlar kontrol hedefe her fırsatta titreşimli ve kalabalığın en yoğun anlarında destek edinmiş ile, rakipleri de ekibinizin veya not üzerinde sevindirecek maç.

Sırasında bizim eller PES 2.014 ile, örneğin, biz 89-dakikayı gösterirken 0-1 kendimizi aşağı bulundu. Kalabalık destek rakip kaleci tarafından seken bir atıştan sonra her zamankinden daha güçlüydü. Köşesinde ve şimdi maç sonunda stopaj zaman içinde, halkın yoğunluğu ve gücü tam anlamıyla oyunun son anlarında bir gol arayışı içinde ekip iterek, son derece artmıştır. Fantastic!

Seyirci hem de oyunun kendisi (örneğin, bir hedef sadece yapılan veya cevapsız) Her iki Oyuncuların moral etkiler . Psikolojik güçlü olanlar daha hassas etkilenebilir ise, PES 2.014 en baskı almak ve kötü gerçekleştirebilirsiniz.

Daha iyi top kontrolü ve daha fazla takım oyunu


 

Oyun PES 2013 tarihinde geliştirilmiştir. En önemli yenilik giriş TrueBall Tech , sayesinde hangi şimdi de (fizik önemli ölçüde iyileştirilmiştir) daha topu durdurmak için izin ve kolay topu çalıştırmak rötuşları yapmak, analog çubuk kullanarak topu kontrol edebilirsiniz.

Saldırıları oluşturan çok doğru, oyunun açılış (ve çoğu zaman tatmin edici) mükemmel ve tam destek eylemi gelişimini takip etmek daha edebiliyoruz. Genel anlamda bu PES 2.014 çok daha odaklı olduğunu takım oyunu geçmişte daha.

PES 2014 yılında yeni animasyonlar gerçekçiliğini artırmak, ancak bazı hareketleri hantal görünür ve bazen aniden sona. Oyunun hızı, hem de eylem hızını, ilk eller sırasında biraz yavaş ortaya çıktı.

Kusursuz taktik planlama, gelişmiş fizik ve kontrast


 

Taktik ve stratejik yetenekleri, her zaman PES güçlerinden biri, daha fazla PES 2014 yılında geliştirildi. Orada varsayılan olarak 11 taktikleri, ama mükemmel editörü gerekirse kolayca değiştirmenize olanak sağlar.

Önceden ayarlanmış ve özel oyun stratejileri belirleme yeteneği dışında, yeni Pro Evolution Soccer da tanıttı Takım oyunu size alanın belirli alanlarda oyuncularla somut stratejik hamle yapmak için izin verir.

Adı PES 2014 yılında yeni Çarpışma Sistemi, Motion Animasyon Stabilite Sistemi, çatışmalar daha gerçekçi ve güvenilir yapar. Çarpışmalar oyunun dinamikleri ve fiziksel gücü ve ilgili oyuncular kontrol yeteneği hem de etkilenmektedir. Son sürümlerde biraz eksik topun hareketinin, fiziğini, ikna edici görünüyor.

PES 2014 desteği ile oyuncuları artacak Oyuncu ID değil, aynı zamanda hareketleri, oyun davranış ve tarzı, gerçek oyuncular ve sanal meslektaşları, ve sadece bir grafik benzerlik arasında daha fazla benzerlik sağlar.

Sadece kulübedeki şapka giymeyi tercih edenler için, PES 2.014 en etkinleştirebilirsiniz Antrenör Modu Eğer oyun izlemek ve taktikler, strateji ve yedek karar verirken oyun kontrol oyuncuların yapay zeka bırakır.

PES 2.014 korur resmi lisans UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Süper Kupası, Copa Libertadores ve bu yıl, Asya Şampiyonlar Ligi:. en önemli yarışmalar için Pro Evolution Soccer 2.014 de geri şampiyona modu getiriyor PES 2013 yılında açıklanamaz yok,.

Hemen İndir QR Kod İle İndir
İndir

PES 2014 Kullanıcı Yorumları (3)

 1. PES 2014 için eren dedi ki;

  cok güzel

 2. PES 2014 için emre dedi ki;

  paralımı paralıysa fiyatı ne kadar

 3. PES 2014 için Kemal dedi ki;

  indirme yeri nerde admin

PES 2014 Hakkında Yorum Yap

PES 2014
Fast Livex
hızlı indirme programı
African Mango
Reklam Alanı
Toptan Satış
En Çok İndirilenler
Argan Yağı
yndx
İnternet Tarayıcısı
yndx
IP Değiştirme Aracı
yndx
Sıkıştırma Aracı
skype
İletişim Programı
picasa
Fotoğraf Düzenleyici